| Item | Specification |
|---|---|
| Dimensions without packaging (H x W x D) [mm (in.)] | 39.6 mm x 66.0 mm x 215.0 mm (1.56 in. x 2.6 in. x 8.46 in.) |
| Weight without packaging [kg (lb)] | 1.0 kg (2.2 lb) |
| Number of inputs | 1 |
| Number of outputs | 1 |
| Rated input voltage [V] |
-48 V DC: -48 V DC to -60 V DC +48 V DC: +48 V |
| Input voltage range [V] |
–48 V DC: –38.4 V DC to –72 V DC +48 V DC: +38.4 V DC to +57 V DC |
| Rated input current [A] | 10 A |
| Maximum input current [A] | 12 A |
| Rated output voltage [V] | 12.3 V |
| Rated output current [A] | 32.5 A |
| Rated output power [W] | 400 W |
Previous product
Quay lại
SWITCH HUAWEI S310-48PN4X
Liên hệ để được giá tốt nhất
Next product
SWITCH HUAWEI S310-48S4X
Liên hệ để được giá tốt nhất
NGUỒN DỰ PHÒNG HUAWEI PDC400S12-CB
Liên hệ để được giá tốt nhất
Hãng sản xuất: HUAWEI
Mã sản phẩm: PDC400S12-CB
NGUỒN DỰ PHÒNG CHO SWITCH S620 SERIES, CÔNG SUẤT 400W
Mô tả
Thông tin bổ sung
| Trọng lượng | 0.5 kg |
|---|---|
| Kích thước | 25 × 10 × 8 cm |
| Brand | HUAWEI |
| Color | Màu Xám |
