| GE RJ45 | 8 (1G/100M/10M) |
| Certification | EMC certification Safety certification Manufacturing certification |
| Chassis material | Metal |
| Static power consumption [W] | 4.85 |
| Dimensions without packaging (H x W x D) [mm(in.)] | Basic dimensions (excluding the parts protruding from the body): 35 mm x 195 mm x 130 mm (1.38 in. x 7.68 in. x 5.12 in.) Maximum dimensions (the depth is the distance from ports on the front panel to the parts protruding from the rear panel): 35 mm x 195 mm x 136 mm (1.38 in. x 7.68 in. x 5.35 in.) |
| Dimensions with packaging (H x W x D) [mm(in.)] | 93.0 mm x 285.0 mm x 190.0 mm (3.66 in. x 11.22 in. x 7.48 in.) |
| Installation type | Desk mounting,Wall mounting |
| Weight without packaging [kg(lb)] | 0.81 kg (1.79 lb) |
| Weight with packaging [kg(lb)] | 1.06 kg (2.34 lb) |
| Typical power consumption [W] | 7.91 |
| Maximum power consumption [W] | – 6.94 W (device) – 8.90 W (device + adapter) |
| Long-term operating temperature [°C(°F)] | –5°C to +45°C (23°F to 113°F) at an altitude of 0 to 1800 m (0 to 5905.44 ft.) |
| Long-term operating relative humidity [RH] | 5% RH to 95% RH, non-condensing |
| Power supply mode | Power adapter |
| Input voltage range [V] | – Power adapter input: 90 V AC to 300 V AC; 47 Hz to 63 Hz |
| Power supply surge protection [kV] | Differential mode: ±6 kV; common mode: ±6 kV |
| Heat dissipation mode | Natural heat dissipation |
| Chassis height [U] | 0.8 |
Previous product
Quay lại
SWITCH HUAWEI S210-8LP2J
Liên hệ để được giá tốt nhất
Next product
SWITCH HUAWEI S210-24P2J
Liên hệ để được giá tốt nhất
SWITCH HUAWEI S210-8T
Liên hệ để được giá tốt nhất
Hãng sản xuất: HUAWEI
Mã sản phẩm: S210-8T
SWITCH 8 CỔNG 1G
- 8 x 10/100/1000BASE-T ports.
- Tốc độ chuyển mạch: 16Gbps
- Tốc độ chuyển gói tin: 12Mpps
- Nguồn DC 12V – 1A.
Mô tả
Thông tin bổ sung
| Trọng lượng | 0.5 kg |
|---|---|
| Kích thước | 18 × 18 × 12 cm |
| Brand | HUAWEI |
| Color | Màu Trắng |
Có thể bạn thích…
Sản phẩm tương tự
Switch 8 Ports POE HIKVISION DS-3E1309P-EI
Switch 24 POE HIKVISION DS-3E0326P-E/M
Switch Giga Managed HIKVISION DS-3E1508-EI
Switch chia mạng Giga HIKVISION DS-3E0516-E(B)
Switch 5 Port POE HIKVISION DS-3E0105P-E/M(B)
Liên hệ để được giá tốt nhất
