Switch Giga 8 ports POE và 2 Uplink SFP Giga
THÔNG SỐ KỸ THUẬT SWITCH RG-ES110GDS-P
- 8 x 10/100/1000Base-T ports, 2 x 1000Base-X SFP ports.
- Tiêu chuẩn IEEE 802.3at / 802.af.
- Tổng công suất POE 120W.
- Hỗ trợ bảo vệ quá áp 6KV.
- Vỏ kim loại.
| Downlink Ports | 8 x 10/100/1000BASE-T |
| Uplink Ports | 2 x 1000BASE-X SFP |
| PoE/PoE+ ports | 8 |
| Max. PoE budget | 120W |
| Layer Type | Unmanaged |
| Switching capacity | 20 Gbps |
| Forwarding rate | 14.88 Mpps |
| MAC address table | 4000 |
| Dimensions (W x D x H) | 280 mm x 180 mm x 44 mm |
| Weight (With package) | 2.26 kg |
| Warranty | 3 Years |
| Auto/Full/Half Duplex Negotiation | Yes |
| Auto MDI/MDIX | Yes |
| Switching model | Store-and-forward |
| Cloud Management | Cloud monitoring |
| Reset Button | No |
| Flow Control | Yes |
| Port Isolation | Yes |
| Power Consumption | ≤130W |
| Power Supplies | 100V AC to 240V AC, 2.5A |
| Surge Protection | 6kV |
| Fan | Fanless |
| Operating Temperature | 0°C to 45°C (32°F to 109°F) |
| Storage Temperature | -40°C to 70°C (-40°F to 158°F) |
| Operating Humidity | 10% to 90% RH |
| Storage Humidity | 5% to 95% RH |
| MTBF | > 200,000 |
| Certificate | CE, RoHS |
LIÊN HỆ SIÊU THỊ CAMERA THEO SĐT 0963 358 296 ĐỂ NHẬN ƯU ĐÃI SWITCH RG-ES110GDS-P

SWITCH RG-ES110GDS-P

Đánh giá
Chưa có đánh giá nào.